۰۲۱-۳۳۹۹۳۷۳۴

تماس با ما

جستجو
فهرست
 

راهنمای خرید کابل شبکه

خانه > مقالات  > راهنمای خرید کابل شبکه

راهنمای خرید کابل شبکه

ک

همانطور که می دانید انواع مختلفی کابل شبکه تولید می شود که دهر یک از این سیم ها و کابل ها کاربرد های متنوعی دارند. شناخت درست و اطلاع از مدل های مختلف کابل شبکه به شما کمک می کند تا در خرید کابل شبکه بهترین تصمیم را بگیرید.

در مقالات قبل شما را با شناخت مدل های مختلف کابل شبکه و همچنین تصمیم گیری در مورد انتخاب کابل شبکه، تفاوت بین انواع مختلف کابل شبکه، و علاوه بر این شناخت مدل های مختلف کابل شبکه مانند کابل های Digilink،و Nexans  ،و Corning  آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را در انتخاب و خرید کابل شبکه بیشتر راهنمایی کنیم.

یکی از موارد مهمی که باید در هنگام خرید کابل شبکه به آن دقت داشته باشید فاصله است. منظور از فاصله همان فاصله ایی است که کابل شبکه باید خود را تا وسیله مورد نظر شما برساند. هر کابل شبکه دارای محدودیت هایی است و باید در انتخاب کابل شبکه دقت کنید تا طول کابل شبکه شما مناسب بشد تا دچار قطعی سیگنال نشوید.

کابل شبکه

کابل شبکه باید توانایی براقراری ارتباط بین فاصله های طولانی تر را داشته باشد و هر چه این قابلیت را به شکل بهتری دارا باشد می تواند انتخاب بهتری برای شما باشد که می خواهید کابل شبکه بخرید. بنابراین در هنگام خرید کابل شبکه مخصوصا اگر مسافت و فاصله برایتان مهم است باید به طول کابل شبکه توجه ویژه ایی داشته باشید.

کابل ها و سیم های باریک تر می توانند تا 600 پا و یا بیشتر برسند قبل از اینکه ارتباط قطع شود.

کابل شبکه ضخیم تر می توانید تا بیش از 1600 پا ارتباط را برقرار کند و دیتاهای مورد نظر را انتقال دهد. برای مثال کابل شبکه Cat 5 باریک تنها می تواند تا 324 پا دیتا ها را انتقال دهد. اما ممکن است با کابل شبکه ضخیم تر بتوانید بدون هیچ مشکلی تا 1000 پا اطلاعات را انتقال دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

بیست − شانزده =