۰۲۱-۳۳۹۹۳۷۳۴

تماس با ما

جستجو
فهرست
 

آشنایی با مدل های مختلف کابل شبکه( بخش اول)

خانه > مقالات  > آشنایی با مدل های مختلف کابل شبکه( بخش اول)

آشنایی با مدل های مختلف کابل شبکه( بخش اول)

کابل شبکه

همانطور که می دانید قبل از تهیه کابل شبکه باید بدانید که آن را به چه هدفی و در کجا می خواهید استفاده کنید. به همین منظور باید قبل از خرید کابل شبکه اطلاعات کافی در مورد انواع مختلف کابل شبکه یا ویژگی های کابل شبکه outdoor داشته باشید. با بررسی کابل شبکه می توانید اطلاعات بسیار سودمندی در این مورد کسب کنید.

آشنایی با کابل شبکه Cat 6 UTP LAN outdoor

این مدل کابل شبکه دارای روکش بسیار سفت و مقاومی است و تا زمانی که کابل شبکه outdoor در آب غوطه ور نشود کارایی و دوام بسیار بالایی دارد.

کابل شبکه outdoor cat 6 در برابر رطوبت و دمای هوا دارای استحکام بسیار بالایی است. علاوه بر این ها این مدل کابل شبکه ضد زنگ است. کابل شبکه outdoor با عملکرد عالی و فوق العاده ایی که دارد قادر است رسانه های ویدئویی را تا بُرد 550 مگا هرتز انتقال دهد. ساختار کابل و اجزای سازنده کابل شبکه بسیار استاندارد و قابل اطمینان است.

این مدل کابل شبکه در مقابل خطرات محیط های سرباز بسیار محافظت شده است و دارای روکش مقاوم در برابر اشعه یو وی است. و طول آن بسیار بلند است تا در هنگام نصب مشکلی پیش نیاید. کارکرد و استفاده از این مدل کابل شبکه موثر ترین راه  برای برطرف کردن نیاز شما به انتقال اطلاعات است. انتقال اطلاعات با کابل شبکه 155/622 مگا بیت بر ثانیه است. هنگامی که می خواهید از کابل شبکه outdoor بین ساختمان ها یا از یک منبع داخلی به یک منبع خارجی استفاده کنید، انتخاب این مدل کابل شبکه بهترین گزینه برای شما است.

خصوصیات کابل شبکه Cat 6 UTP LAN outdoor

اتصال دهنده ها: پایان ناپذیر اند.

طول کابل شبکه: 305 متر

رنگ کابل شبکه: مشکی است.

مواد تشکیل دهنده روکش: پی ایی

مواد عایق کننده: اِچ دی پی ایی

ابعاد کابل شبکه: 5.8 میلی متر

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

1 × 1 =