۰۲۱-۳۳۹۹۳۷۳۴

تماس با ما

جستجو
فهرست
 

آشنایی با کابل شبکه Belden CAT 6

خانه > مقالات  > آشنایی با کابل شبکه Belden CAT 6

آشنایی با کابل شبکه Belden CAT 6

کابل شبکه CAT 6

وظیفه کابل شبکه انتقال اطلاعات و دیتا ها است. با استفاده از کابل شبکه outdoor می توانید در فضای باز انتقال اطلاعات را انجام دهید. همانطور که می دانید در هنگام استفاده از کابل شبکه outdoor باید هدف استفاده از کابل شبکه را مشخص کنید. معمولا مدل های مختلف کابل شبکه outdoor دارای روکش های مقاوم در برابر لاشعه یو وی، رطوبت و شرایط سخت آب و هوایی است. آیا از فواید کابل شبکه outdoor اطلاع دارید؟ با مطالعه مطالب قبل می توانید اطلاعات بسیار مفیدی در مورد کابل شبکه و به ویژه کابل شبکه outdoor به دست آورید.

در مقالات قبل شما را با مدل های مختلف کابل شبکه آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا نوع دیگری از کابل شبکه CAT 6 را به شما معرفی کنیم.

این مدل کابل شبکه ساخت Belden است. کابل شبکه Belden انواع مختلفی از کابل شبکه CAT 6 را با عملکرد های متفاوت به شما پیشنهاد می دهد. مانند کابل شبکه سری 4800 با قدرت آنتن استثایی و کابل شبکه ایی که نسبت به نویز و صداهای اضافی عملکرد بسیار خوبی دارد. کابل شبکه سری 3600 علاوه بر عملکرد عالی قیمت بسیار مناسبی نیز دارد و از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه است. تمامی کابل های شبکه برند Belden کیفیت بسیار عالی دارند. استفاده از آخرین تکنولوژی ها در این برند معروف کابل شبکه CAT 6 Belden باعث شده است تا کیفیت این مدل کابل ها بسیار بالا باشد.

با استفاده از کابل شبکه Belden CAT 6 می توانید خیالتان از بابت استحکام و مقاومت کابل شبکه CAT 6 راحت باشد.

فواید استفاده از کابل شبکه Belden CAT 6

بهبود سرعت و شدت انتقال دیتا ها

بهبود وضعیت تداخل در سیگنال ها

بهبود سیستم عملکرد صحیح

در این نوع کابل شبکه CAT 6 از مقدار مس بیشتری استفاده شده است.

مجهز به آخرین تکنولوژی ها در خصوص انتقال اطلاعات و دیتاها.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

بیست − نه =